اولین کنفرانس اقتصاد و مدیریت کاربردی با رویکرد ملی

پایگاه جامع علوم اطلاعات:

برگزاری کنفرانس های علمی تلاشی در راستای اغناء روحیه كاوشگری جامعه علمی برای كسب معلومات و اطلاع ازیافته های جدید و تبادل نظر در عرصه دستاوردهای علم و دانش است. علاوه بر آن، برگزاری کنفرانس ها به تجمیع تجربیات، تضارب آراء و اندیشه های پژوهشگران، اساتید، مدیران، خبرگان علمی و صنعتی و سایر افراد، گروه ها، و سازمان در جهت کاربست دستاورهای جدید علمی در صنایع کمک شایانی می نماید. از این‌رو، “شرکت پژوهشی طرود شمال” در نظر دارد با همکاری و حمایت سازمانها و شرکتهای پیشرو ،”اولین کنفرانس اقتصاد و مدیریت کاربردی با رویکرد ملی” را  برگزار نماید. با عنایت به جدید بودن موضوع، گستردگی زمینه‌های علمی و نیاز روزافزون به تبادل نظر و گسترش اندیشه‌های نو در زمینه‌های علوم مدیریت و اقتصاد، سعی دارد تا با برگزاری این کنفرانس بر تعالی هرچه بیشتر دستاورهای علمی افزوده و با تطبیق اولویت‌های پژوهشی با نیازهای موجود شرایط را برای ظهور و بروز پتانسیل های عرصه داخلی تقویت نماید.

– از فرهیختگان محترم دعوت می‌شود مقاله‌های خود را به زبان فارسی و یا انگلیسی براساس قالب نگارش مقاله آماده و از طریق سامانه کنفرانس به دبیرخانه ارسال فرمایند.

– مقاله‌ها باید حاصل پژوهش‌های اصیل نویسندگان و دارای نتایج و پیشنهادات كاربردی و اجرایی باشند.

–  شرکت تنها از طریق سایت کنفرانس میسر است.

– مقالات برتر کنفرانس به صورت رایگان پذیرش خواهند شد.

– مقالات برتر کنفرانس به صورت رایگان در مجله اقتصاد مقاومتی رونمایی خواهند شد.

– مقالات پذیرفته شده به صورت کامل(full-text) در مجموعه مقالات کنفرانس به صورت الکترونیکی قرار داده خواهند شد و نیز کلیه مقالات پذیرفته شده در مرکز اطلاعات علمی کشور(IRANDOC)، سایت مرجع دانش (سیویلیکا) و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهند شد.

– برای اطلاعات بیشتر به وبگاه كنفرانس به نشانی   http://cnf.toroudshomal.com مراجعه فرمایید.

دبیرخانه دائمی کنفرانس: مازندران، بابلسر، خیابان پاسداران، سازمان مركزی دانشگاه مازندران، مركز رشد واحدهای فناوری دانش بنیان، شرکت پژوهشی طرود شمال

 کدپستی: 4741613534

تلفـن: 01125259653  

 فكس: 01125343671  -02189787641

سامانه پیامکی کنفرانس: 30002558108010

ایمیل:    info@toroudshomal.com
وب‌سایت: http://cnf.toroudshomal.com

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.