گوین اوکانر جای بن افلک را در پروژه “به کسی نگو” می گیرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از در پ، فرانک مارشال تهیه‌کننده سینما معتقدست فیلم تریلر فرانسوی “به کسی نگو” ساخته گیوم کانت بهترین فیلمی بوده که وی در سال 2008 دیده و فیلم “سلحشور” ساخته گوین اوکانر هم بهترین فیلم سال 2011 برایش بوده است.

 

وی در همین زمینه می‌گوید: به همین دلیل با گوین اوکانر در حال گفتگو هستیم تا نسخه انگلیسی فیلم “به کسی نگو” را به عنوان محصولی مشترک برای یونیورسال و کمپانی برادران وانر بسازد.

 

این داستان مواج قصه سرراستی دارد: یک دکتر برای ناپدید شدن همسرش زیر سوال می رود و چند سال بعد او ایمیلی دریافت می‌کند که نشان می‌دهد همسرش هنوز زنده است.

 

فیلمنامه این فیلم از سوی کریس ترو که فیلمنامه “آرگو” را نوشت با اقتباس از رمانی نوشته هلن کوبن نوشته شده است. اما در حالی که پیش از این قرار بود بن افلک این فیلم را کارگردانی کند و احتمالا در نقش اول آن هم ظاهر شود، اکنون گوین اوکانر به عنوان جایگزین او مطرح شده است.

 

احتمال می‌رود تام هاردی یا جوئل ادگرتون بازیگر نقش اصلی این فیلم شوند. این دو با اوکانر در فیلم “جین یک تفنگ دارد” همراه شده بودند. اوکانر به تازگی پروژه “جین یک تفنگ دارد” را که از انتخاب کارگردان تا تیم بازیگران دچار فراز و فرودهای بسیار شد، به پایان برد.

 

در همین حال بن افلک قصد دارد فیلم بعدی اش را با اقتباس از یک رمان گانگستری نوشته دنیس لهان با عنوان “تا شب زندگی کن” بسازد و در این فیلم در نقش اول هم بازی کند.

 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-فرهنگ و هنر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.