استانداردهای ملی در حوزه صادرات و واردات IT بررسی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، با فراگیر شدن قوانین و مقررات سازمان ملی استاندارد در حوزه واردات و صادرات و الزام اجرای این قوانین، موضوع نظارت کیفی و کمیتی روی کالاهای وارداتی بیش از پیش اهمیت یافته است. قطعا شناخت جامع و صحیح واردکنندگان با این ضوابط، می‌تواند امکان بهره گیری از ضوابط و جلوگیری از توقف فرآیند واردات و تولید را فراهم کند.

 
از این رو سمینار آشنایی با مقررات سازمان ملی استاندارد درحوزه صادرات و واردات ویژه تجار IT با همکاری شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران یکشنبه 5 آبان‌ماه در محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار می‌شود.

 
شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران به عنوان بازوی اجرایی سازمان ملی استاندارد و با سابقه طولانی در زمینه کنترل کیفیت کالا و آموزش قوانین این حوزه، برای نخستین بار با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران این سمینار را ویژه بازرگانان حوزه فناوری اطلاعات برگزار می‌کند.

 
از جمله اهداف این سمینار می‌توان به مواردی همچون آشنایی با مقررات بازرسی سیستم تعاملات، آشنایی با مقررات بازرسی و آشنایی با مقررات بازرسی کالا در مقصد و ترخیص کالا اشاره کرد.

 
مخاطبان این سمینار مدیران عامل، مدیران ارشد حوزه واردات و صادرات کالاهای IT خواهند بود.

 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-دانش و فناوری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.