نصب تابلوهای عفاف و حجاب در ورودی های دانشگاه علامه


به گزارش خبرگزاری مهر، اولین جلسه شورای دانشگاه پس از تصدی مسئولیت دکتر حسین سلیمی سرپرست دانشگاه علامه طباطبائی با حضور اعضای شورا برگزار شد و سرپرست دانشگاه نکاتی را پیرامون چند موضوع خارج از دستور ابراز کرد.


وی در خصوص مسئله حجاب و عفاف و حفظ شئونات دانشگاه اظهار داشت: ما نمی توانیم باز شدن فضای سیاسی یا تغییر مدیریت را بهانه ای برای زیر پا گذاشتن شئونات قلمداد کنیم.


سرپرست دانشگاه علامه افزود: دانشگاه به عنوان یک فضای آموزشی و فرهنگی دارای شئوناتی است که باید به آن احترام گذاشت و از رفتارهایی که هنجارهای متعارف را خدشه دار می کنند پرهیز کرد.


وی ادامه داد: اگرچه رویه ما رویه های فرهنگی است. بنابر این بهتراست چارچوب‌های هنجاری که می‌بایست از طرف دانشجویان رعایت شوند به شکل تابلوهای اعلانات در ورودی‌های دانشگاه نصب و اعلام شوند و روسای دانشکده‌ها نیز این مطالبه را البته با شیوه‌های نرم پیگیری کنند.


سرپرست دانشگاه در ادامه بر ضرورت تدوین ساختارهای تشکیلاتی جدید متناسب با تغییرات صورت گرفته و نیز ارائه برآورد تقریبی از نیازها و هزینه های ضروری توسط واحدهای تابعه دانشگاه جهت تخصیص بهینه منابع تاکید کرد.

 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-حوزه و دانشگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.