نیکنژاد از “لاله” معلق می گوید/ حالا همه راضی شدند

اسدالله نیک‌نژاد کارگردان فیلم سینمایی “لاله” در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که در حال حاضر هیچ اطلاعی از چگونگی وضعیت پروژه “لاله” ندارد، گفت: نمی دانم چه کسی به تک تک بازیگران پروژه “لاله” زنگ زده و اعلام کرده است که این پروژه توقیف شده است. این درحالی است که من به عنوان کارگردان این فیلم سینمایی هیچ اطلاعی از این ماجرا ندارم.

 

وی ادامه داد: متاسفانه این روزها حرف و حدیث های بسیاری در رابطه با این فیلم سینمایی زده می شود. نمی‌دانم حالا که پروژه “لاله” خوابیده است، همه راضی شده‌اند یا نه؟

 

نیک نژاد در پایان گفت: من فقط یک کارگردان هستم و مسئولیت تامین بودجه و تولید فیلم برعهده تهیه‌کننده و سرمایه گذار است. تایید و یا تکذیب توقف پروژه “لاله” برعهده مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و طباطبایی نژاد مدیرعامل این موسسه موظف به اعلام این مطلب است که از تعلیق پروژه خبر می‌دهند. من تنها رایت این فیلم سینمایی را دارم.

 

محمد حسین  طباطبایی ‌نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مدتی قبل در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها، جزئیات تازه ‌ای از قرارداد مرکز گسترش با این پروژه را فاش کرده بود. این درحالی است که شفیع آقامحمدیان هم در گفتگویی اعلام کرده بود که مرکز ریالی برای این پروژه پرداخت نکرده است.

 

البته مرکز گسترش در بیانیه‌ای اعلام کرد که این پروژه متوقف نشده بلکه معلق شده و تعلیق پروژه سینمایی “لاله” هم به معنای توقف کامل آن نبوده و مسئولیت اظهارنظرهای تهیه کننده و کارگردان این فیلم، برعهده آنان است. روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی طی اطلاعیه‌ای ساخت فیلم سینمایی لاله را تا تعیین تکلیف مالکیت آن، به حالت تعلیق درآمده اعلام کرد.

 

پروژه “لاله” داستان زندگی لاله صدیق اولین بانوی راننده رالی ایرانی است که موفق به کسب مقام های مختلف در مسابقات اتومبیل رانی شد. سارا امیری، نیکی کریمی، سام غریبیان، میترا حجار و … از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-فرهنگ و هنر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.