۳ دقیقه مهلت برای بیان فناوری در جشنواره شیخ بهایی

به گزارش خبرنگار مهر، سروش علیمرادی با بیان اینکه در این جشنواره کلیه زمینه‌های فن آفرینی اعم از فنی و مهندسی، پزشکی و بهداشت، علوم پایه، کشاورزی، علوم انسانی و … را در بر می‌گیرد و به گروه یا تخصص خاصی محدود نمی‌شود، گفت: جشنواره شیخ بهایی، در دوره‌های گذشته، نقش کلیدی در توسعه مبتنی بر دانایی و اقتصاد دانش‌بنیان که اساس قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان است را بر عهده داشته است.

به گفته وی این رویداد ارایه فن‌آفرینی شیخ بهایی، برای اولین بار توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با همکاری رویداد جهانی SLUSH و با حضور نماینده آن، همزمان با یازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی برگزار می‌شود.

علیمرادی اضافه کرد: این رویداد با ایجاد فضایی جذاب و رقابتی تلاش می‌کند فرآیند تجاری‌سازی و توسعه فناوری‌های ارایه شده را تسهیل کند.

وی ادامه داد: در این برنامه فن‌آفرینان فرصت دارند تنها در ۳ دقیقه به بیان فناوری، جنبه‌های اقتصادی آن و شرایط توسعه و سرمایه گذاری پیش رو بپردازد و مهمانان، تماشاچیان و هیات داوران را متقاعد کنند. فناوری آن‌ها بهترین گزینه برای حضور در کنار سایر شرکت‌های نوپا و دارای فناوری از سراسر جهان در رویداد جهانی SLUSH است.

به گزارش مهر، یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بنیاد ملی نخبگان و دیگر دستگاه‌های اجرایی با حضور مسئولان کشوری در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود. این جشنواره در تاریخ ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد. رویداد جهانی SLUSH ، رویدادی مخصوص استارتاپ‌ها و خلاقان دنیای فناوری در اروپا و آسیا است تا بتوانند با بهترین سرمایه‌گذاران بین‌المللی، مدیران اجرایی و رسانه‌ها ملاقات کنند.

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-دانش و فناوری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.