از جدیدترین لباس فضایی ناسا تا بلندگوهای منحصربه‎فرد والت دیزنی


 


 

 

کنسولی به سبک وال-ای
آندره فارینها با استفاده از کنسول‌های بازی Game Boys اقدام به ساخت مجسمه‌های دیدنی می‌کند. این یکی از مجسمه‌های ساخته وی است که با الهام از شخصیت کارتونی محبوب وال-ای درست شده است.

مزرعه گیتاری
این عکس که توسط یکی از ماهواره‌های ناسا گرفته شده است، مزرعه‌ای به شکل گیتار را در آرژانتین نشان می‌دهد. شاید اگر به دقت گوش بدهید، وزش باد در این مزرعه آهنگی آشنا را برای شما بنوازد.

مفهومی‌های عجیب و غریب
موزه عالی هنر آتلانتا 17 خوردوی کانسپت زیبا و در عین حال عجیب و غریب متعلق به گذشته را به نمایش گذاشته است. در میان این خودروها، خودرویی الکتریکی از طراح فرانسوی، پل آرزنس به نام L’oeuf Electrique خودنمایی می‌کند.

شهرهای پل‌نشین
طرحی که برای احیای آزادراه‌های متروکه ایتالیا پیشنهاد شده است، قرار است پل‌هایی مانند عکس بالا را به شهرهایی مینیاتوری تبدیل کند.

دویدن، نقشه‌برداری شد
Sisu ایده اولیه‌ای است که مسیر دویدن صبحگاهی روزانه شما را به اثری هنری تبدیل می‌کند. این ایده شما را تشویق می‌کند مسیرهای زیباتری را هر روز بدوید، تا در پایان ماه تابلویی زیبا از تمرین ورزشی خود داشته باشید.

لباس‌های جدید ناسا
مسئولان ناسا برای طراحی نسل بعدی لباس‌های فضایی خود اقدام به نظرسنجی از عموم کردند. نتیجه نهایی نظرسنجی آنها، احتمالا لباسی شبیه به عکس بالا خواهد بود.

صندلی تلفنی
اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که از مزاحمت سایرین هنگام تماس‌های تلفنی‌تان رنجیده خاطر می‌شوید، ساده‌ترین راه برای آنکه به آنها بفهمانید مشغول صحبت با تلفن هستید، استفاده از این صندلی تلفن‌مانند غول‌پیکر است. این صندلی همه چیز را در یک نگاه به آنها منتقل می‌کند.

ستون آتشفشانی
این عکس با رنگ‌های ساختگی از دودهای آتشفشانی جزایر ساندویچ جنوبی توسط ماهواره Aqua ناسا گرفته شده است.

بلندگوی اردکی 
دیزنی چاپگر سه‌بعدی مخصوصی دارد که می‌تواند هر چیزی را به بلندگو تبدیل کند. این بلندگوی اردکی یکی از آخرین هنرنمایی این چاپگر است که ضمن پخش موسیقی‌های شما، می‌تواند برای سر کار گذاشتن دوستان هم کاربرد داشته باشد!

5327


پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:خبرآنلاین-دانش

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.