چهارمین جایزه علمی دکتر کاردان اعطا می شود/ تقدیر از پژوهش های نوآورانه روانشناسی


به گزارش خبرنگار مهر، این مراسم از سوی موسسه روانشناسی و علوم تربیتی دکتر کاردان (دانشگاه تهران) و با همکاری سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی و انجمن روانشناسی اجتماعی ایران، به منظور قدردانی و حمایت از تلاش‌های علمی استادان، محققان، مترجمان و ناشران برتر در حوزه روانشناسی اجتماعی برگزار می‌شود.                                                                                                        


تندیس جایزه دکتر کاردان به همراه لوح تقدیر و جوایزی ویژه از طرف خانواده استاد فقید، هر ساله در حمایت از پژوهش های نوآورانه در حوزه های روانشناسی و علوم تربیتی، به رساله های برگزیده دانش پژوهان مقطع دکتری اهدا می‌شود.


همچنین در مراسم اعطای چهارمین جایزه علمی دکتر کاردان از یکی از چهره ها و استاد برجسته علمی تجلیل به عمل می آید.


این مراسم از ساعت 9:30 روز دوشنبه شانزدهم دیماه در تالار کوثر دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. 


علي‌محمد كاردان از شاگردان ایرانى «ژان پیاژه» و بنیانگذار رشته روانشناسى و علوم تربیتى در دانشگاه تهران بود. دریافت لوح تقدیر و بزرگداشت از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی 1382، تجلیل و دریافت لوح تقدیر به دلیل خدمات مستمر علمی و فرهنگی از سوی رییس جمهور وقت در بهمن ماه 1380، دریافت نشان سپاس در 1353 برای خدمات شایان از سوی شورای عالی فرهنگ رادیویی ایران، نشان فرهنگ در 1329 به دلیل احراز رتبه اول در دوره لیسانس فلسفه و علوم تربیتی از سوی وزارت فرهنگ وقت برخی از افتخارات دکتر کاردان است. 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-دانش و فناوری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.