حکم جدبد فرهاد رهبر؛ رئیس پردیس کشاورزی دانشگاه تهران منصوب شدحکم جدبد فرهاد رهبر؛ رئیس پردیس کشاورزی دانشگاه تهران منصوب شد

به گزارش همشهری آنلاین، دکتر علی سلاجقه طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه تهران به سمت ریاست پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران منصوب شد.

علی سلاجقه عضو هیات علمی گروه آموزشی احیای مناطق خشک و کوهستانی دانشکده منابع طبیعی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران است. سلاجقه از سال 87 به مدت دو سال رئیس دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران و مدتی نیز معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور بود.

پیش از این محمد جعفری ریاست این پردیس دانشگاهی را بر عهده داشت. جعفری هم اکنون عهده‌دار ریاست مرکز تحقیقات بین‌المللی بیابان است. جعفری در مرداد ماه 1391 به ریاست پردیس کشاورزی و منابع طبیعی منصوب شد و پس از یک سال و هفت ماه از این مسئولیت جای خود را به رئیس جدید داد.

اواخر دوران ریاست محمد جعفری با اعتراضات دانشجویی همراه بود چراکه حدود یک ماه قبل، کوروش صوفیه دانشجوی کارشناسی ارشد دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران در کرج بر اثر برق‌گرفتگی در محوطه خوابگاه درگذشت و در پی آن اعتراضات دانشجویی در این پردیس دانشگاهی رقم خورد.

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:همشهری آنلاین-آموزش

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.