ایجاد پیوست فرهنگی در تمام بخشهای دانشگاه آزاد


به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام طه هاشمی در اجلاس سراسری جنبش دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: قرار است با مدیریت جدید همراه با دانشجویان در دانشگاه آزاد حرکت کرد فاصله ای بین حوزه مدیریت، کارشناسان، مدیران و دانشجویان نخواهد بود و رئیس دانشگاه آزاد نیز بر این امر تاکید کرده است.


وی ادامه داد: اگر امروز سه شهید 16 آذر و سایر دانشجویانی که برای آزادی، استقلال، کرامت انسانی و جمهوری اسلامی به شهادت رسیدند در این جمع حضور داشتند تاکیدشان بر انتخاب راه دانش و تحقق اهداف و آرمان های همه دانشگاهیان بود.


معاون فرهنگی دانشگاه آزاد در ادامه با تاکید بر اینکه وظیفه اولیه مان این است که برای اعتلا و آبادانی ایران تلاش کنیم، ادامه داد: مسئولان دانشگاه آزاد در ارتباط با دانشجویان شان همانند یک پدر هستند و همه ما می دانیم ممکن است فرزندان مان نگاهی همسو با ما نداشته باشند اما باید با آنان در مسیر عدالت رفتار کرد.


هاشمی با تاکید بر اینکه در تمام بخش های دانشگاه آزاد لازم است پیوست فرهنگی راه اندازی شود، به گلایه هایی که دانشجویان دانشگاه آزاد امروز در این همایش مطرح کردند اشاره ای داشت و گفت: امروز دانشجویان گله هایی داشتند و ما باید در این دانشگاه برای روحیه نشاط و سرزندگی دانشجویان تلاش کنیم و آزادی باید در دانشگاه ادامه داشته باشد.


وی افزود: اجازه دهید دیگران در هر گرایش و گروهی که هستند تفکرات و اندیشه های خود را مطرح کنند. من اصرار داشتم علاوه بر تشکل های همسو با جریان اصلاح طلب سایر تشکل ها هم حضور داشته باشند چون معتقدم دانشجو باید در دانشگاه جسارت داشته باشد.


معاون فرهنگی دانشگاه آزاد به صحبت یکی از دانشجویان در انتقاد از جاسبی اشاره کرد و افزود: برخی دانشجویان از برخی اقدامات جاسبی گله می کنند به هر حال جاسبی هم یک انسان است که می تواند خطاهایی داشته باشد یا برخی اقدامات وی به خاطر محدودیت های سیاسی بوده است اما باید بدانیم خدمات دانشگاه آزاد بی نظیر است و زحمات گذشتگان را باید پاس داشت.


وی همچنین از ابلاغ آیین نامه کانون های فرهنگی دانشگاه آزاد در آینده ای نزدیک خبر داد.

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-حوزه و دانشگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.