تصویر سبزترین اتومبیل سال/ 5 مدل نامزد دریافت جایزه


به گزارش خبرگزاری مهر، ران کوکان سردبیر مجله اتومبیل سبز و سایت cars of change گفت: این اتومبیل با داشتن انتخابهای هیبرید، الکتریکی و احتراق درونی دقیقا همان اتومبیلی است که مشتریان امروز به دنبال آن هستند. تمام این گزینه ها امسال در کنار هم در آکورد جدید ارائه شده است تا بتواند عملکرد زیست محیطی این اتومبیل را به سطح جدیدی منتقل کند.


مایک آکاواتی معاون اول بخش اتومبیل هوندا آمریکا اظهار داشت: رانندگی با این اتومبیل هم لذت بخش است و هم میزان بهره وری سوخت آن در بالاترین حد خود قرار دارد.این دومین بار در سه سال اخیر است که هوندا جایزه اتومبیل سبز سال را به خود اختصاص داده است2012 Civic Natural Gas شرکت هوندا این جایزه را طی دو سال گذشته به خود اختصاص داده بود.


امسال 5 مدل خودرو برای دریافت جایزه اتومبیل سبز سال نامزد شده بودند. آئودی A6 TDI، بی ام دابلیو 328d، مزدا 3، تویوتا کرولا و هوندا آکورد که در سه نسخه گازی، هیبریدی و برقی عرضه شده نامزد دریافت جایزه اتومبیل سبز سال بودند.


در تغییر رویکردی نسبت به سالهای گذشته، امسال هیچ اتومبیل الکتریکی نامزد نشد. سال گذشته سه اتومبیل هیبرید و سال پیش از آن دو اتومبیل الکتریکی و یک هیبرید نامزد شده بودند.

 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-دانش و فناوری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.