اعلام برنامه­‌های موسسه نمایشگاههای فرهنگی در هفته کتاب


به  گزارش خبرگزاری مهر، این دو نمایشگاه همزمان با هفته کتاب در 28 آبان ماه در شهرهای رشت و همدان افتتاح می­‌شود. در نمایشگاه کتاب همدان بیش از 350 ناشر از جمله 26 ناشر از استان همدان حضور دارند.


در این نمایشگاه که در 190 غرفه برپا می­گردد بیش از 30 هزار عنوان کتاب به نمایش در می­‌آید. در جوار این نمایشگاه برنامه های متعدد فرهنگی از جمله نمایشگاه کتاب ویژه محرم و عاشورا و برگزاری بیش از 6 نشست فرهنگی و نقد کتاب پیش­ بینی شده است.  در این نمایشگاه که هفتمین نمایشگاه کتاب همدان به شمار می­‌رود بیش از 200 میلیون تومان بن کتاب با تخفیف 20 درصد در نظر گرفته شده است. کتب ارایه شده در این نمایشگاه با 40 درصد تخفیف به علاقه­ مندان ارایه خواهدشد.


در نمایشگاه کتاب گیلان نیز که در شهر رشت برگزار می­‌شود بیش از 178 ناشر (از جمله 27 ناشر گیلانی) 30 هزار عنوان کتاب را در 210 غرفه به نمایش خواهند گذاشت. کتاب­های ارایه شده در این نمایشگاه نیز با 40 درصد تخفیف به بازدیدکنندگان ارایه می­‌شود که 20 درصد آن از طریق ناشران و 20 درصد آن از طریق بن ارایه شده تأمین خواهد شد. میزان بن در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه 350 میلیون تومان است.


برنامه­‌های متعدد فرهنگی دیگر از جمله برگزاری 6 نشست فرهنگی و نمایشگاه کتاب عاشورا در جوار این نمایشگاه برپا خواهدشد. نمایشگاههای مذکور به مدت یک هفته پذیرای علاقه ­مندان به کتاب و کتابخوانی خواهند بود.

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-فرهنگ و ادب

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.