آخرین مهلت ثبت نام برای دريافت پژوهانه دكتري اعلام شد


به گزارش خبرنگار مهر، در مرحله هشتم طرح پژوهانه، تنها به دانشجوياني كه اطلاعات و مشخصات خود و پيشنهاده (پروپزال) رساله‌‌شان تا 15 آبان ماه در پايگاه پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران ثبت و تاييد شده، پژوهانه پرداخت مي شود.


دانشجويان واجد شرايط دريافت پژوهانه باید اطلاعات خود و پيشنهاده (پروپزال) رساله‌شان را در پايگاه ثبت پايان‌نامه ها و رساله هاي تحصيلات تكميلي كشور ثبت کرده و اطلاعات اين دانشجويان تا 15 آبان ماه سال جاري تاييد شود.


دانشجويان علاوه بر دارا بودن شرايط عمومي شيوه‌نامه اجرايي طرح پژوهانه، مصوب بهمن ماه 1388، باید از تحصيل رايگان برخوردار بوده و ورودي نيمسال اول(مهر ماه) 1389 به بعد باشند و پيشنهاده (پروپوزال) رساله آنها در بازه زماني اول مهر 1391 تا 15 بهمن 1391 دفاع و تصويب شده باشد.


دانشجويان دكتري پژوهش محور و رشته‌هاي تخصصي دامپزشكي در صورت داشتن شرايط لازم، با توجه به بخشنامه هاي مربوط به دانشجويان پژوهش محور و رشته‌هاي تخصصي دامپزشكي با هماهنگي كارشناس طرح پژوهانه وزارت، جداگانه ارسال مي شود.


پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات تاکید کرده که اطلاعات دانشجوياني كه پس از تاريخ 15 آبان 1392 ثبت و تاييد شود، ترتيب اثر داده نخواهد شد.

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-حوزه و دانشگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.