امکان عکاسی از خود با تلفن هوشمند ساده شد


به گزارش خبرگزاری مهر، بسیاری از کاربران تلاش می کنند از دوربین دوم تلفن هوشمندشان برای گرفتن عکس از خود استفاده کنند اما به طور معمول این کار بدون مشخص شدن دست کاربر در عکس و یا زاویه بندی نامناسب امکان پذیر نیست.


شرکت فناوری فایرباکس برای حل این مشکل اقدام به ساخت کنترل تلفنهای هوشمند کرده است که با یک اپلیکیشن کار می کند و به کاربران این امکان را می دهد که از فاصله 3 متری از خودشان عکس بگیرند.برای استفاده از این کنترل از راه دور با پایه ارائه شده همراه آن، می توان تلفن را در یک موقعیت ثابت نگاه داشت تا زاویه درست بدست آید این قطعه پلاستیکی که تلفن را ثابت نگاه می دارد به تلاش طولانی مدت کاربران برای حفظ تعادل تلفن و فشردن دکمه شاتر به صورت همزمان خاتمه می دهد.


این کنترل دستی 14.99 پوند قیمت داشته با با یک اپلیکیشن رایگان سیستم عامل iOS برای تلفنهای آی فون عرضه شده است.


کاربران برای عکس گرفتن از خودشان دکمه بالایی کنترل از راه دور را فشار می دهند. از سوی دیگر این کنترل از راه دو دارای دکمه دوم است که به کاربر این امکان را می دهد بین دوربین پشت و دوربین جلو هرکدام را که می خواهد انتخاب کند.


این کنترل از راه دور به صورت بی سیم از طریق بلوتوث به دستگاه متصل می شود بنابراین نیازی نیست که به طور مستقیم به سمت تلفن گرفته شود.

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-دانش و فناوری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.