هشدار مخابرات درباره اعلام خرابی تلفن


به گزارش خبرنگار مهر، شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد: برای پاسخگویی به مشترکان در زمینه رفع خرابی تلفن ثابت، سیستم پاسخگویی مکانیزه (17) در تمام مراکز مخابراتی استان تهران بصورت شبانه روزی فعال است و مشترکان می توانند در صورت هرگونه خرابی تلفن ثابت شماره تلفن خود را از طریق تماس با این سامانه و یا سایت اینترنتی www.tct.ir به سیستم اعلام کنند.


این شرکت با تاکید براینکه رفع خرابی داخلی وظیفه شرکت مخابرات نیست اعلام کرد: در صورتی که خرابی تلفن بعد از گذشت 24 ساعت رفع نشد مشترکان می توانند از طریق شماره تلفن های مندرج بر روی قبوض تلفن خود با مرکز مخابرات مربوطه تماس بگیرند. همچنین (190) واحد ارتباط مردمی شرکت مخابرات استان تهران آماده پاسخگویی به مشترکان است.


مخابرات استان تهران خاطرنشان کرد: ماموران رفع خرابی تلفن، اجازه ورود به داخل منازل مسکونی را ندارند و برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ضمن مشاهده کارت شناسایی ماموران رفع خرابی مشترکان از ورود اشخاصی که خود را تعمیرکار تلفن معرفی می کنند به داخل منزل جلوگیری کنند.


رفع خرابی تلفن به وسیله مراکز مخابراتی شرکت مخابرات استان تهران در اسرع وقت انجام می شود و هیچ هزینه ای برای مشترک ندارد و پرداخت هر گونه وجه دستی تحت هر عنوان به ماموران غیر قانونی است.


براساس اعلام شرکت مخابرات استان تهران با توجه به اینکه ماموران رفع خرابی تلفن، در همان روز تماس مشترک جهت برطرف کردن مشکل به محل مراجعه می کنند لذا شهروندان سعی کنند در منزل حضور داشته باشند. 


 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-دانش و فناوری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.